Viimistlus

Teostame kõiki vajalikke ehitus- ja remonttöid. Vajadusel kaasame arhitekti ja disaineri sisekujunduse osas. Arvestame alati oma klientide arvamusega, pakkudes parimat professionaalset lahendust.

Siseviimistlustööde alla kuuluvad kõik sisetööd alates vaheseinte ehitamisest lõpetades liistude paigaldamisega, mistõttu suuremate siseviimistlustööde puhul on mõistlik tellida terviklahendus. Tulenevalt aastatepikkusest kogemusest saame just meie oma klientidele suurepäraseid terviklahendusi pakkuda!

Mööbli tootmine ja paigaldus - vastavalt kliendi soovidele koostame mööblijooniseid koos mõõtmistega, otsime allhankijaid sobiva mööbli tootmiseks ning paigaldame mööbli, sh teostame ka interjööri elementide paigalduse (kardinapuud, peeglid jne).


Vaata referentsi

Ehitustööd

 

Ehitustööde alla kuuluvad tööd  alates vundamendi ehitamisest lõpetades katuse paigaldamisega, mistõttu suuremate ehitustööde puhul on mõistlik tellida terviklahendus. Tulenevalt aastatepikkusest kogemusest saame just meie oma klientidele suurepäraseid terviklahendusi pakkuda!

Ehitustööde hulka kuulub  näiteks vundamendi, seinte, vahelagede ja põrandate, katuse, küttesüsteemide, elektri, ventilatsiooni ülesehitus. 

Teostame peatöövõttu ja omaniku järelvalvet ehitustöödel.
Omame tegevusvastutuskindlustust. 

Vaata referentsi